5 טיפים חזקים לערב גיבוש מצחיק

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
אהבתם?
שתפו עם החברים!

השגרה שוחקת, העבודה יוצרת עלינו עומס רב, וזאת מלבד העיסוקים האישיים והמשפחתיים שיש לכל אחד. בתוך המציאות הזו חייבים לדעת ליצור עצירות יזומות להנאה ולצחוק. העולם העסקי כבר יודע שהתפוקה של העובדים משתפרת פלאים כאשר היחסים הפנימיים בין העובדים טובים. כשלעובד או לכל חבר בארגון יש מוטיבציה לעשייה – התוצאות פשוט נהדרות!

במאמר הבא נפרוס עבורכם 5 טיפים מעולים שיוכלו לסייע לכם בתכנון של ערב גיבוש מצחיק, מהנה ובעיקר – מחבר!

 

סטנדאפיסט

כשמדברים על סטנדאפיסט מקצועי, איכותי וכזה שלומד את הקהל במהירות לטובת ערב גיבוש, קשה שלא להיזכר מיד בגידי ליבנה – סטנדאפיסט בחסד, כזה שמצליח לרתק אליו את הקהל, ללמוד אותו תוך דקות אחדות, ליצור איתו אינטראקציה אישית ולהעביר את המופע ל'שיח חי' ומתחדש בלא הכנה מוקדמת. פרטים על מופע שכזה לכל מסגרת שתרצו, תוכלו לקבל באתר https://standupcomedy.co.il.

 

משחק 'אמת ושקר'

הרעיון של המשחק הזה הוא לייצר אווירה נעימה בין חברי הצוות ולהכניס גם את אותם משתתפים ביישנים לתוך האווירה. איך המשחק עובד? פשוט מאוד. כל משתתף מספר שלושה משפטים אמיתיים על עצמו, ובנוסף משפט שקרי אחד. לאחר שתתנו לכל המשתתפים זמן לחשוב – בקשו מהם לגלות מהו המשפט השקרי מתוך הארבעה. במהלך המשחק תופתעו לגלות דברים חדשים על השותפים שלכם.

 

"מוכנים? רצים למיליון!"

בשלב הראשונים צריך לחלק את משתתפי הפעילות למספר קבוצות קטנות. כל קבוצה תקבל רשימה של משימות בלתי שגרתיות שהיא חייבת לבצע תוך זמן קצוב. כדי לסבר את האוזן, ניתן מספר דוגמאות: להצטלם תמונת סלפי עם ציפור; להצטלם עם דמות מפורסמת; לשטוף כלים בדירה אקראית שאינכם מכירים. בקיצור – זה הרעיון! הקבוצה שתסיים את מספר המשימות הרב ביותר – היא המנצחת!

 

60 שניות של דימויים!

המשתתפים יחולקו לזוגות. כל אחד מבני הזוג יקבל תמונה בה יש תיאור מסוים. בני הזוג יקבלו 60 שניות שבמהלך יצטרך בן הזוג שקיבל את התמונה לתאר לחברו מה מצויר בתמונה שהוא מחזיק. למה זה קשה? מפני שאסור לו לומר באופן מפורש שיש בתמונה "כלב" למשל, הוא צריך לומר זאת בצורה עקיפה. תפקידו של בן הזוג הוא, לצייר את הרשמים שהוא קולט מבן זוגו. לאחר 60 שניות נתבונן בציורים שהתקבלו.

 

נחש מי?

כותבים על פתקים שמות של מפורסמים רבים שכל חברי הקבוצה מכירים. השחקן שנבחר מקבל פתק אותו מדביקים על המצח שלו מבלי שהוא יודע מה כתוב בפתק. במהלך 90 השניות הבאות יצטרך השחקן לנחש מיהי הדמות שכתובה בפתק על ידי שאלות זיהוי שהתשובות אליהן יהיו רק "לא" או "כן". מגניב, לא?

 

סיכום

ערב גיבוש זו חוויה שיכולה לייצר אצל המשתתפים בה מוטיבציה רבה ורצון גדול לקחת חלק בארגון שלכם. בחירה נכונה של פעילות בהתאם לאופי המשתתפים והשקעה ממוקדת בערב אחד – עשויה לחולל אצלכם פלאים!

 

ערב גיבוש

כתבות נוספות
שאולי תאהבו