5 דברים שיחסכו לכם כסף בחתונה

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
אהבתם?
שתפו עם החברים!

חתונה היא משהו שאנחנו מחכים לו כל החיים, אך דווקא שהוא מגיע אנחנו עלולים לגלות שהאירוע הזה מהווה הוצאה כלכלית לא מבוטלת. כדי למנוע מצב שבו ההוצאה מפריעה לכם להנות מהאירוע, הנה כמה דברים שיוכלו לעזור לכם לצאת מהחתונה בלי חור בכיס. 

 

תכנון מראש

הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא לתכנן מראש את החתונה שלכם. יש הוצאות שאמנם לא ניתן לוותר עליהם, אולם המפתח לחיסכון הוא קודם כל תכנון של האירוע.

תכנון מראש

אישורי הגעה

הדבר הראשון שיכול מאוד לעזור לכם בחיסכון כלכלי הוא אישורי הגעה לחתונה. אחרי שהזמנתם מספר מסוים של אנשים לחתונה, חשוב להבין שלא כולם יגיעו לאירוע שלכם. לכל אחד יהיו את הנסיבות שלו, אולם אל תניחו שכל מי שקיבל הזמנה הולך לקחת חלק פעיל באירוע. ככל שתדעו באופן מדויק יותר כמה אנשים הולכים להיות באירוע, כך תוכלו לחסוך יותר כסף.

אישורי הגעה יאפשרו לאולם לדעת בדיוק כמה אוכל הוא צריך להכין, וכך לא תגיעו למצב שבו אתם משלמים על מנות של מוזמנים שכלל לא היו באירוע.

אישורי הגעה

צמצמו מוזמנים

עוד לפני השלב של אישורי ההגעה, נסו לחשוב האם אתם יכולים להוריד מעט את כמות המוזמנים באירוע. כמובן שעל חברים ומשפחה אל תוותרו בשום פנים ואופן, אך לפעמים יש מוזמנים שאין לנו באמת סיבה אמיתית להניח שהם רוצים להגיע לחתונה שלנו. הורדה שלהם מהרשימה תאפשר לכם לפנות מקום לאנשים שחשוב לכם יותר לראות באירוע, וכמובן תעזור לכם להגיע לחיסכון כלכלי.

 

עיצוב

אחת ההוצאות הכי גדולות בכל חתונה היא על העיצוב. האולם שלקחתם לא תמיד נראה כמו שהייתם רוצים, מה שאומר שתצטרכו לקחת שירות של מעצב שיהפוך אותו למקום שבו הייתם רוצים להתחתן. למרות החשיבות הרבה שיש לעיצוב, נסו לראות האם ניתן לחתוך לפחות בצורה חלקית את ההוצאה הזו. במקרים רבים גם עיצוב ברמה נמוכה יותר בהחלט יוכל לעשות את העבודה.

 

חתונה במקום לא מרכזי

חתונה באזור מרכזי אמנם נוחה יותר לכל הצדדים, אך חשוב להבין שהמחיר של גני האירועים והאולמות במרכז הוא יקר משמעותית מאשר אל המקבילים שלהם בפריפריה. לא צריך להתרחק יותר מידי, אולם לפעמים עצם זה שתצאו קצת מאזור המרכז יאפשר לכם לקבל אירוע בסטנדרט לא פחות גבוה, אולם במחיר שיהיה נמוך משמעותית מזה שתשלמו עבור אירוע מקביל במרכז.

 

לסיכום

חתונה היא כנראה האירוע הכי חשוב חיים שלכם, אך עבור אנשים רבים היא הופכת להוצאה כלכלית לא מבוטלת. כדי למנוע מצב שבו אתם נקלעים לבור הזה, נסו לקבל מראש אישורי הגעה מהמוזמנים שלכם, כדי להכין מספר מנות מדויק. בנוסף, אל תהססו לחסוך כסף על העיצוב של החתונה, ונסו לראות האם יש אולם במקום מרוחק יותר שבו אתם יכולים לעשות את החתונה במחיר נמוך.

5 דברים שיחסכו לכם כסף בחתונה

כתבות נוספות
שאולי תאהבו