4 טיפים לתכנון אירוע ברית מרגש!

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
אהבתם?
שתפו עם החברים!

הצטרפות של בן חדש למשפחה היא אירוע מרגש בפני עצמו, אבל אירוע הברית הוא בדרך כלל ההזדמנות הראשונה של המשפחה המורחבת והחברים לראות את הרך הנולד, לברך אותו ולאחל שפע של שינה להורים הטריים. אז איך מתכוננים מראש לאירוע שאין לו תאריך ברור ואיך שומרים על ההתרגשות הרבה לכבוד החדש והקטן שבבני המשפחה.

 

1. אירוע רודף אירוע

ברית מילה היא אחד האירועים שעליהם מקבלים התראה קצרה, משום שתאריך האירוע נקבע ביחס לתאריך הלידה וזה אינו תמיד ידוע מראש. כך או כך, כדאי, וזה הטיפ הראשון שנציע לכם, להחליט את מרבית ההחלטות לגבי האירוע מראש, ולמנות חבר או בת משפחה אחראיים שייקחו על עצמם את ארגוני הרגע האחרון של האירוע. זו דרך פשוטה וחכמה להוריד לחץ מההורים בימים שלאחר הלידה.

אירוע רודף אירוע

2. לוקיישן ועיצוב

ברית מילה היא אירוע שיש לו הרבה וריאציות, ובחירת המיקום משפיע על כך באופן משמעותי. מעוניינים לערוך את ברית המילה בבית החולים על ידי רופא, משום שמדובר בהליך רפואי? מעדיפים לערוך את הברית בבית הכנסת? אולי תעדיפו אירוע צוהריים באולם אירועים? או אולי בחצר ביתכם? כל בחירה כזו תשפיע מאוד על אווירת האירוע, ולכן כדאי לבחור בחכמה. קחו בחשבון שכל בחירה תשתפר בעזרת עיצוב מתאים כמו למשל בלונים לברית.

 

3. טקס הברית

טקס הברית הוא לעתים מרכזו של אירוע רב משתתפים ולפעמים הליך רפואי פשוט. כל משפחה יכולה לבחור את הדרך שבה היא מעדיפה לציין את האירוע, אם בכלל. קבעו את סוג החגיגות שתרצו לערוך וקבעו פגישה מוקדמת עם המוהל, הרופא או המפיק של האירוע כדי להעביר את כל הבקשות וההעדפות שלכם לגבי טקס הברית. זו דרך מתחשבת למנוע השפעות של בני משפחה ובעלי עניין על הבחירות של הורי הרך הנולד. זכרו שישנה אפשרות לחלק את האירוע לשניים, ולחגוג את בואו לעולם של התינוק באירוע נפרד מטקס ברית המילה.

 

4. לא רק בורקס

ברית זה אירוע שלרוב מקיימים בשעות הצוהריים של יום חול, ובכל זאת, כאשר מעורבת בעניין ארוחת צוהריים, התפריט דומה מאוד לתפריטים של אירועי ערב. הטיפ האחרון שלנו נוגע לתפריט האירוע. אנחנו מציעים לבחור תפריט קליל יחסית, שיאפשר לאורחים לשוב לשארית יום העבודה או להמשך סדר היום שלהם ללא תחושה של כבדות. אפשרויות נפוצות הן מנות טאפאס קטנות, בופה חלבי, קייטרינג יפני ודוכני כיבוד שונים. אל תשכחו את הקפה החזק בסוף האירוע, יש לו חשיבות רבה עבור הנהגים העייפים.

 

לסיכום

ברית מילה היא הליך רפואי, טקס דתי וגם חגיגה משפחתית. ההמלצה שלנו היא לערוך את הברית באופן שמתאים למשפחה שלכם, כי בסופו של דבר חשוב שתרגישו בנוח בזמן כל כך משמעותי, מרגש ורגיש.

תפריט קל יחסית לאירוע

כתבות נוספות
שאולי תאהבו