5 דברים שחובה לדעת על השכרת מתנפחים

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
אהבתם?
שתפו עם החברים!

שוקלים לשכור מתקנים מתנפחים ליום ההולדת? בהחלט מומלץ, ובואו נמנה את כל הדברים שחובה לדעת על השכרת מתנפחים ליום הולדת. האם כדאי? האם הם עמידים? איפה יהיה חובה לאחסן אותם? כל המידע על רכישת והשכרת מתקן מתנפח ליום הולדת.

אם בקרוב יחול יום ההולדת של הילד, בהחלט כדאי לשקול רכישת מתקן מתנפח, או השכרת מתנפח. יחד עם זאת שמדובר באטרקציית יום הולדת נפלאה, היא גם תישמר אצלכם לשנים. כמובן שבחיים, כמו בחיים, תמיד יש גם את העניין של איכות המוצרים. כשמדברים על מתנפחים לימי הולדת, מדברים בדרך כלל על מתקנים עשויים חומרים די עמידים וחזקים, אך שימו לב, חובה לאחסן אותם כמו שצריך. אז בואו נתחיל מתחזוקה.

 

  • תחזוקה של מתנפח לבית ולחצר

אין ספק, אם אתם רוצים לשמר את המתנפח למשך שנים, אתם תהיו חייבים לאחסן אותו במקום אטום כלשהוא, עדיף במחסני בטון ועם גג בטון.

בכל מקרה בו במחסן שלכם יש גג אזבסט או רעפים, לא יהיה מומלץ לאחסן בו מתנפחים לבית שרכשתם. מדוע? כי בטון מבודד טוב יותר מפני החום והלחות, ככה שהמתקן שלכם יוכל להישמר כמו שצריך וללא נזקים והאצת בלאי.

 

  • רוכשים פעם אחת ויש אטרקציה ליום הולדת

אתם רוכשים מתקן מתנפח פעם אחת, ולמעשה נהנים מאטרקציה קבועה שיש בביתכם. אתם מוזמנים לשכוח מלשבור את הראש בכל פעם שהילד מבקש להנות מתעסוקה כזו או אחרת.

אם יש דבר אחד שלעולם לא נמאס על ילדים, זה לקפוץ במתקן מתנפח רטוב, מה שמוביל אותנו לדבר הבא שחשוב לדעת על מתנפחים לבית:

 

  • אפשר לרכוש מתנפח רטוב לבית במיוחד לקיץ

מתנפחים רטובים לבית הם אופציה מעולה עבור הקיץ, במיוחד אם יש בביתכם חצר או גג (אפשר גם מרפסת). היות והמתנפחים מגיעים בכל כך הרבה דגמים, עיצובים וגדלים, יהיה אפשר להתאים מתנפח רטוב בקלות לכל אזור.

ההמלצה הכי גורפת? רכשו מתקנים שיוכלו לשמש אתכם לשנים הבאות גם. כלומר, אם אתם רוכשים מתקן מתנפח בחורף, כדאי לוודא שהוא ישמש אתכם גם בקיץ.

 

  • טרמפולינה בבית בטיחותית?

אחד הדברים שהכי חשוב לדעת, הוא בנושא הבטיחות, כמובן. כשאתם רוכשים טרמפולינה לבית או מתנפח, אתם בעצם רוכשים מתקן בטיחותי לגמרי.

נכון, תאונות תמיד יכולות להתרחש, חלילה, אבל אין שום סיבה שתאונה תתרחש על מתקן מתנפח או טרמפולינה ביתית. בסופו של דבר, הטרמפולינה לא מקפיצה את הילד לגבהים מאוד משמעותיים.

 

  • המגוון של מתנפחים מעוצבים הוא ענק!

תוכלו לבחור בין סוגים שונים ורבים של מתנפחים לבית, שזו ממש אטרקציה ליום הולדת ברמה הגבוהה ביותר. אילו סוגים, למשל?

ישנן טירות מתנפחות ענקיות, בתים מתנפחים, מזרוני ענק ועוד. אתם מוזמנים לבחור בדיוק את סוג המתנפח שהילד הכי יאהב! והכי חשוב, שיהיה המון מזל טוב ואירוע יום הולדת מהנה לכולם.

מתקני קפיצה

כתבות נוספות
שאולי תאהבו