במות לאירועים – רק בסוף שנה או גם במהלכה

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
אהבתם?
שתפו עם החברים!

במות לאירועים משמשות למופעים ולכנסים לכל סוג של אירוע ובכל גודל וצורה. ישנן מוסדות ואנשים פרטיים הזקוקים לבמות בסוף השנה וכאלו שגם במהלכה – על כך במאמר הבא.

 

בקיץ אנחנו ניפגש

רשויות מקומיות רבות משכירות במות לאירועים עבור מופעי קיץ וערב יום העצמאות. הבמות הן הכרחיות כאשר מדובר בכניסה חופשית או כרטיסים לאירועים המכילים המון רב. כולם רוצים לראות את הזמרים, הרקדנים ומופעי אומנות השונים והבמות הן הפתרון האולטימטיבי לכך. הבמות ניתנות להשכרה בגדלים שונים על מנת שיתאימו לעומס של הקהל כדי שכולם יוכלו לצפות במופעים. במקביל הן חזקות, יציבות ונושאות את משקל המשתתפים והציוד. כאשר מדובר על במות לאירועי קיץ חשוב להקים אותן מראש באמצעות אנשי מקצוע שידאגו לבטיחות ולתקנים הדרושים. ישנן במות מעל גובה 40 ס"מ שעליהן צריך לקבל אישור של מהנדס קונסטרוקציה ואין לעשות שימוש בבמות שאינו בגדר החוק.

 

במות במהלך השנה

הבמות משמשות לצרכים שונים גם לאורך השנה בין אם אלו כנסים, הרצאות, במות לרחבות ריקודים או לחתונות. את הבמה ניתן לבחור בהתאמה אישית על פי הגודל הרצוי ובהתאם לסגנון האירוע. גם אם בוחרים בבמה קטנה היא חייבת להיות איכותית ובטיחותית. כאשר מדובר בבמות מותאמות אישית מדובר על עיצוב. יש לקחת בחשבון את האסתטיקה שלה גם מלפנים וגם מאחור, לתכנן את מערכת הסאונד, האקוסטיקה, התאורה וכל מה שצריך כדי שהמופע יהיה מוצלח. כל אלמנט צריך להיות מונח במקום המתאים לו על הבמה. למשל, כשמשכירים במה למופע תיאטרון יש להתחשב במיקום התפאורה. במה להרצאה צריכה לכלול מעמד למרצה ומיקרופון עם מערכת הגברה. ישנן במות שעליהן מניחים שולחנות וכיסאות שיש לרווח, במות שאליהן מצמידים מדרגות, מעקות או רמפות ולכן חשוב לתכנן את כל הפרטים הקטנים לצורך בחירת הבמה הטובה ביותר עבורכם.

 

במות קבועות או ארעיות

ישנם אירועים המחייבים רכישת במות קבועות כמו טקסים בבתי ספר. הבמה מוקמת במוסד החינוכי ומשמשת אותו לכל אירועי החגים, ימי הזיכרון ומסיבות סוף שנה. ישנם גם גופים המעלים תצוגות אופנה לאורך השנה וחייבים במה גדולה וארוכה עליה יצעדו דוגמנים ודוגמניות באופן בטיחותי בתצוגות השונות, או במות קבועות לצורך מופעים בבתי מלון ואולמות אירועים. לעומת זאת, במות הנבנות לצורך מופע, ריקודים, הפנינג, פסטיבל, חופה ועוד, הן זמניות. תוכלו לבחור בבמת לייר המתאימה לשאת משקלים כבדים או בבמת פודיום שמתאימה יותר לטקסים, תצוגות אופנה וחתונות. על מנת שתוכלו לבחור במה בטיחותית ויציבה יש לבחור בחברת במות אמינה המעניקה שירותי ייעוץ והתקנה עם אחריות. חברה עם ניסיון וותק בתחום שלה צוות מקצועי ומנוסה תסייע לכם בבחירת הבמה הרצויה, בהתאמת הגודל למיקום, בעיצוב, באביזרים נלווים והשגת כל האישורים הדרושים.

במות לאירועים

כתבות נוספות
שאולי תאהבו