רעיונות לאטרקציות מגבשות למשפחה המורחבת!

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
אהבתם?
שתפו עם החברים!

רבים מאתנו נפגשו בעבר עם בני המשפחה המורחבת במסעדה חלבית בנאלית או במפגש מתוכנן על חוף הים. אלה אפשרויות משעממות שגורמות לרבים מאתנו להמתין לרגע שבו הערב יסתיים, כדי שנוכל ללכת הביתה ולהמשיך בשגרת חיינו. מדריך זה עולה לרשת, כדי להפחית את הסיכוי להישנות של מפגשים מסוג זה. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתגלו את הרעיונות שיהפכו את המפגשים הבאים לאטרקציה מגבשת ומהנה במיוחד.

 

מפגש קהוט

סביר להניח ששמעתם בעבר על המשחק הווירטואלי שמתאים לקהל יעד רחב. אם זו הפעם הראשונה שאתם שומעים על "קהוט", כדאי שתדעו שמדובר במשחק טריוויה שמאפשר לאחד מבני המשפחה להכין את השאלות. המענה יינתן בסופו של דבר באמצעות לחיצה על אפליקציה שתותקן על גבי המכשירים הסלולאריים של קרובי המשפחה שישתתפו במפגש. זוהי אטרקציה קלה ליישום שתאפשר לכם להכיר אחד את השני מקרוב. שכן, השאלות יכולות להיות קשורות לכל אחד מהנוכחים, לדוגמא:

  • מהו תאריך הלידה של דניאל?
  • איפה ההורים התחתנו?

 

אטרקציות וירוטאליות

 

מפגש צילום

תכירו את האטרקציה שתגרום לכם לרצות להיפגש עם בני המשפחה המורחבת על בסיס יומי. זוהי סדנת צילום בסמארטפון שתלמד אתכם את כל הטריקים שיובילו לצילום מקצועי, מבלי להחזיק במצלמה יקרה. הסדנאות משלבות פעילויות חווייתיות לצד למידה. הן יאפשרו לכם לפתח את היצירתיות ולהכיר מקרוב לא רק את עצמכם, אלא גם את קרובי המשפחה שלכם. חשוב לציין שבדקנו את הנושא מראש וגילינו שהסדנה מתאימה לכל אדם באשר הוא. כלומר, דתיים וחילוניים, מבוגרים וצעירים.

 

משחקים של פעם

כידוע, "שבירת קרח" הינה מושג ידוע שנוגע לא פעם למפגשים של המשפחה המורחבת. שכן, רבים מאתנו מרגישים שלא בנוח לנוכח המפגש עם קרובי משפחה שאיננו מכירים באופן מעמיק. אם אתם מזדהים עם תרחיש זה, כדאי שתכינו משחקים של פעם. מדובר לצורך הדוגמא במשחק החבילה עוברת, דג מלוח או כל אפשרות אחרת שעולה בראשכם.

סדנת צילום

 

חפש את המטמון

יש לכם זמן פנוי? בני המשפחה שלכם זורמים במיוחד? מתכננים להיפגש באוויר הפתוח? אם כך, כדאי שתכינו מראש את המשחק "חפש את המטמון". חשוב לציין שבחירה באטרקציה זו, מצריכה יישום של הפעולות הבאות:

  1. תכינו משימות פשוטות ליישום: קחו בחשבון שיש טווח רחב של גילאים במפגש, כך שכדאי להתאים את התוכן למשתתפים
  2. תכתבו את ההנחיות על גבי פתקים: השתמשו בשפה פשוטה וברורה
  3. חלוקה של בני המשפחה לקבוצות: שימו לב, כדאי לבצע חלוקה שתכלול אנשים שאינם מכירים אחד את השני לעומק. שכן, זו תהיה ההזדמנות שלהם להכיר

 

מילים אחרונות לסיום

כל משפחה צריכה להכיר ב – 4 האטרקציות המגבשות שהוצגו לעיל. שכן, אלה יאפשרו להעביר את המפגש המשפחתי באופן חוויתי ובלתי נשכח. כעת אתם מכירים במידע הרלוונטי, כך שנותר לכם רק לבחור בפעילות המתאימה ולצאת לדרך.

ציד אוצרות

כתבות נוספות
שאולי תאהבו